combat arena
Zaloguj się | Zarejestruj się

NASZA HISTORIA

Nasza pasja do sportów walki i sztuk walki doprowadziła nas w 1996 roku do otwarcia sklepu sportowego w Monselice, w prowincji Padwa.

Naszym celem było zapewnienie osobom uprawiającym te dyscypliny, które w latach 90. wciąż były uważane za "niszowe", najlepszych produktów technicznych na rynku.

Praca przez wiele lat w bliskim kontakcie z instruktorami w okolicy pozwoliła nam w pełni zrozumieć ich potrzeby, zwiększając nasze doświadczenie i wiedzę w tym sektorze.

W 2014 roku, utrzymując punkt sprzedaży w Monselice, zdecydowaliśmy się przenieść działalność do Internetu i tak właśnie się stało CombatArena.pl. Ponad 20 lat po tym odległym 1996 roku nasza pasja się nie zmieniła, podobnie jak nasze cele.

Naszą misją jest pomoc tym, którzy uprawiają sporty walki i sztuki walki, niezależnie od tego, czy są amatorami, czy profesjonalistami, w znalezieniu najlepszych produktów dostosowanych do ich potrzeb.

Dlatego katalog na stronie jest tak szeroki i zróżnicowany, ponad 3000 produktów z 40 różnych marek i stale aktualizowany.

BADANIA I INNOWACJE

Nasz katalog zawiera ponad 3000 produktów technicznych do sportów walki i sztuk walki. Niemniej jednak stale poszukujemy innowacyjnych produktów, które możemy zaoferować.

Poszukiwania te doprowadziły nas do stania się detalistami wiodących światowych marek oraz do bycia europejskim dystrybutorem słynnej meksykańskiej marki Cleto Reyes.

NASZE PRODUKTY

Oprócz poszukiwania najbardziej prestiżowych marek do naszego katalogu, opracowaliśmy i zaprojektowaliśmy szereg linii produktów.

Na przykład torby treningowe Combat Arena, wykonane ręcznie w całości we Włoszech, lub worek na wodę Hydroshock, wyprodukowany w Unii Europejskiej.

Wkrótce uruchomimy kompletną linię produktów zaprojektowanych na podstawie doświadczenia zdobytego przez lata i dzięki Twojemu wkładowi.