combat arena
Zaloguj się | Zarejestruj się

Dział obsługi klienta jest dostępny w następujących godzinach: poniedziałek-piątek, 9:00-12:30; 15:00-17:30. Oto jak możesz się z nami skontaktować.

FORMULARZ KONTAKTOWY (najszybsza metoda)

Wypełnij formularz na tej stronie, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

E-MAIL

Napisz e-mail na adres info@CombatArena.pl a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

TELEFON

Zadzwoń do nas pod numer 0429 75198 w godzinach otwarcia podanych powyżej.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Przed złożeniem zamówienia

Wszystkie produkty na CombatArena.pl są dostępne do natychmiastowej dostawy.

Zamówienia są wysyłane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu ich złożenia. Większość dostaw trwa 1-3 dni. Dostawa na południe i wyspy może zająć dodatkowy dzień. Mogą wystąpić opóźnienia spowodowane przez kurierów. Więcej informacji o wysyłce.

W kartach produktu znajduje się przewodnik po rozmiarach. Przewodnik ten został opracowany przez producenta i stanowi jedynie wskazówkę. Nie wszystkie produkty mają przewodnik po rozmiarach.

Po złożeniu zamówienia

Otrzymasz powiadomienie, gdy kurier przetworzy przesyłkę. W większości przypadków jest to wieczór, w którym zamówienie zostało wysłane.

Prosimy o jak najszybszy kontakt w celu zmiany tych informacji. Zamówienie zostanie wkrótce wysłane, a po jego wysłaniu nie będzie już można wprowadzić żadnych zmian.

Zamówienia są wysyłane od poniedziałku do piątku. Na przykład, jeśli złożysz zamówienie w piątek wieczorem, zostanie ono wysłane w poniedziałek rano.

Zamówienia są rejestrowane na koncie osobistym, jeśli konto zostało utworzone przed złożeniem zamówienia. Możesz sprawdzić swoje zamówienie, nawet jeśli nie jesteś zarejestrowany klikając tutaj

Skontaktuj się z nami i prześlij nam swoje dane podatkowe natychmiast po złożeniu zamówienia. Prośby o fakturę otrzymane po upływie 7 dni od złożenia zamówienia nie mogą zostać zaakceptowane, ponieważ zamówienie zostanie potraktowane w inny sposób do celów podatkowych.

Zamówienia opłacone przelewem bankowym są wysyłane po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie.