combat arena
Zaloguj się | Zarejestruj się

Metody płatności

Karty kredytowe

Płać bezpiecznie kartą kredytową za pośrednictwem Stripe, najpopularniejszego i najbezpieczniejszego systemu płatności online na świecie.

Paypal

Paypal to jeden z najpopularniejszych systemów płatności na świecie. Transakcja odbywa się bezpiecznie w witrynie Paypal.com.

Klarna

Zapłać już dziś w 3 nieoprocentowanych ratach dzięki Klarna, najpopularniejszemu systemowi płatności ratalnych w Europie. Minimalny próg dla zakupów w systemie Klarna wynosi 35 €. Płatność podlega zatwierdzeniu przez Klarna.

Satispay

Satispay to system płatności, który umożliwia kupować w inteligentny i bezpieczny sposób.

Przelew bankowy

Zapłać przelewem bankowym po skompletowaniu zamówienia. Poniżej znajdują się dane bankowe, które otrzymasz również e-mailem.

  • IBAN: IT93K0200862560000106620412
  • Konto jest prowadzone na rzecz Ksport SRL

Pamiętaj, aby podać numer zamówienia w uzasadnieniu płatności. Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu jednego dnia roboczego po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Za pobraniem

Zapłać za zamówienie gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki. Za pomocą POS można płacić w oddziale, a nie w domu. Płatność za pobraniem wiąże się z dodatkowym kosztem w wysokości 3,90 € pobieranym podczas płatności. Minimalna kwota wynosi 20 €, a maksymalna 799 €.. Ta metoda płatności jest dostępna tylko we Włoszech